TRENDET E PALLTOVE/ Zbuloni 9 prej tyre që ja vlen për t’i pasur (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E PALLTOVE/ Zbuloni 9 prej tyre që ja vlen për t’i pasur (FOTO)

TRENDET E PALLTOVE/ Zbuloni 9 prej tyre që ja vlen për t’i pasur (FOTO)

Siç ju bëmë me dijeni duke nisur nga kjo fundjavë temperaturat do të ulen ndjeshëm në vend. Zgjidhja më e mirë është të mbani veshur një pallto të rehatshme e të ngrohtë, që ju kombinohet lehtësisht me këpucët, xhinset, fustanet apo pantallonat serioze.

Zgjidhni një pallto me:

Printe kafshësh

Lëkurë

Shkëlqim

 

Kuadrate

Bezhë

Oversized (e gjerë)

Pastel

 

Mushama

 

Sport dhe stil i fryrë