“Martohet Princi i shtëpis doemos”/ Ky do të jetë këngëtari që do e bëjë “bam” në dasmën mbretërore – AlpeGossip
“Martohet Princi i shtëpis doemos”/ Ky do të jetë këngëtari që do e bëjë “bam” në dasmën mbretërore

“Martohet Princi i shtëpis doemos”/ Ky do të jetë këngëtari që do e bëjë “bam” në dasmën mbretërore

Ai së fundmi shfaqi interes për të performuar në dasmën e Princit Harry me Meghan Markle dhe duket se ai do ta bëjë këtë ëndërr realitet.

Mediat e huaja kanë shkruar se, Ed Sheeran i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën, e cila do të mbahet më 19 maj të këtij viti.

Sipas US Weekly, këngëtari i hiteve të njohura është kontaktuar nga vetë princi Harry për të festuar ditën e tyre të madhe.

Një burim për revistën e njohur ka shpjeguar se:

Princi Harry i ka kërkuar Ed Sheeran vetë personalisht që të përformojë në dasmën e tij”.