PAMJET/ Evi Reçi dhe Kledi Hysa zyrtarizojnë lidhjen? Këngëtarja shfaqet në Austri – AlpeGossip
PAMJET/ Evi Reçi dhe Kledi Hysa zyrtarizojnë lidhjen? Këngëtarja shfaqet në Austri

PAMJET/ Evi Reçi dhe Kledi Hysa zyrtarizojnë lidhjen? Këngëtarja shfaqet në Austri

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa javësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

E kur asnjëri prej protagonistëve nuk ka folur lidhur me këto raportime, Evi ka udhëtuar së fundmi drejt Austrisë. Një udhëtim që nuk na kishte bërë përshtypje po të mos ishte për faktin se Kledi jeton aty. Këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihet në natyrë teksa nuk k ngurruar të vendosë vendnndodhjen: Austri.

Ndërkohë, Kledi ka postuar një foto nga shtëpia e tij ku fokuson disa fruta e po ashtu ka vendosur vendodhjen “Dornbirn” që ndodhet në Austri. Ata nuk janë shfaqur bashkë por me siguri nuk është një rastësi udhëtimi i Evit drejt shtetit austriak. Pak kohë më parë të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë e më parë në Vlorë.