PAS SHERRIT/ Oriola i bën Noizy-t atë që ai s’e priste kurrë (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT/ Oriola i bën Noizy-t atë që ai s’e priste kurrë (FOTO)

PAS SHERRIT/ Oriola i bën Noizy-t atë që ai s’e priste kurrë (FOTO)

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Noizy dhe Oriola Marashi kanë bërë sherr e nuk flasin më me njëri-tjetrin. Madje dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram.

Noizy dhe Oriola shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u tha se Oriola do të publikonte një këngë që do të mbante markën e OTR. Por së fundmi ata nuk janë parë më bashkë.

Sot Oriola i ka bërë Noizy-t atë që ai nuk e priste. Modelja ka postuar një video në Instastory ku shfaqet duke udhëtuar teksa dëgjon këngën e Jonas Blue dhe e quan atë mbret duke përdorur emojin e kurorës, epitet që e mban Noizy.

Kujtojmë që as Oriola, as Noizy nuk kanë reaguar ende lidhur me lajmet për sherrin.