Enca do të DOBËSOHET?! Me këtë veprim që ka bërë na bëri të besojmë se ajo... (FOTO) - AlpeGossip
Enca do të DOBËSOHET?! Me këtë veprim që ka bërë na bëri të besojmë se ajo… (FOTO)

Enca do të DOBËSOHET?! Me këtë veprim që ka bërë na bëri të besojmë se ajo… (FOTO)

Së fundmi është komentuar tej mase në rrjetet sociale nga fansat dhe kjo pasi për këngëtaren Enca përflitet të jetë pak mbi peshë.

Jo vetëm thashetheme dhe akuza të pabaza, por edhe fotot që Enca poston të tregojnë disa forma disi jo dhe aq estetike për një nga yjet më seksi të showbizz-it.

Me postimet në Instastory pak ditë më parë këngëtarja na tregoi se ishte gati për të bërë një trup fitnes dhe këtë e shfaqi me disa foto të postuara.

Por a do t’ia dali dot Enca të mos jetë mbipeshë?

Mesa duket kjo është vështirë të thuhet po të shikojmë një postim të saj të fundit në Instagram ku shfaqet duke ngrënë pizza.

Një sfidë e vërtetë! A do t’ia dali Enca të mposhti dashurinë e saj për Pizzat? Gjykojeni ju si të doni..