“Dashnia jeme!” Genci ia thotë publikisht Enit që e do dhe kjo VIDEO s’duhet humbur – AlpeGossip
“Dashnia jeme!” Genci ia thotë publikisht Enit që e do dhe kjo VIDEO s’duhet humbur

“Dashnia jeme!” Genci ia thotë publikisht Enit që e do dhe kjo VIDEO s’duhet humbur

Janë kapur mat dhe janë fotografuar shpesh herë në publik, Por Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen, të paktën deri më sot.

Këngëtari ka pritur bashkëpunimin e partneres së tij Eni me NRG Band për të shprehur hapur ndjenjat për të.

“Dashnia jem feat NRG band”, shkruan Genci duke i shprehur hapur ndjenjat për Enin dhe duke treguar kështu titullin e këngës.

 

Jo më larg se javën që kaloi çifti u fotografua teksa festonte ditëlindjen e Enit në një restorant në Tiranë.

Këngëtarja as nuk e ka konfirmuar, e as nuk e ka mohuar lidhjen. Kjo ndoshta sepse Eni po përpiqet që lidhjen e saj të parë ta ruajë sa më private, por këto postime të Gencit po vërtetojnë të kundërtën.