“NATYRALE DHE ME BIKINI”/ Shihni si urojnë mirëmëngjes femrat e showbizit: Nga Miriam Cani tek…(FOTO) – AlpeGossip
“NATYRALE DHE ME BIKINI”/ Shihni si urojnë mirëmëngjes femrat e showbizit: Nga Miriam Cani tek…(FOTO)

“NATYRALE DHE ME BIKINI”/ Shihni si urojnë mirëmëngjes femrat e showbizit: Nga Miriam Cani tek…(FOTO)

Rrjeti social Instagram është mania e çdo moshe  ku nuk mund ti shpëtojnë as vipat dhe jo vetëm të huajt por edhe shqiptar.

Disa prej femrave më seksi të showbiz-it e përdorin shpesh edhe duke pasur si një “urë komunikimi” për adhuruesit e tyre.

Të sapo zgjuara nga gjumi “pa make up” ose me bikini disa prej vipe-ve kanë uruar mirëmëngjes në rrjetin e tyre social. Mesa  duket se ky gjest është bërë virale ku bukuroshet e ekranit kopjonin njëra tjetrën dhe publikoj foto “të nxehta” për fansat.

Roza Lati

 Xhensila Myrtezai

Miriam Cani

Kejvina Kthella 

Enca

/AlpeNews.al