Kështu me SIGURI nuk e kishit parë ndonjëherë! Blendi Fevziu ia bën “TA” nga Kamboxhia (FOTO) – AlpeGossip
Kështu me SIGURI nuk e kishit parë ndonjëherë! Blendi Fevziu ia bën “TA” nga Kamboxhia (FOTO)

Kështu me SIGURI nuk e kishit parë ndonjëherë! Blendi Fevziu ia bën “TA” nga Kamboxhia (FOTO)

Që Blendi Fevziu pëlqen udhëtimet, këtë tashmë e dinë të gjithë. Por që Blendi ka bërë një tur pothuajse rreth gjthë botës, duket në fakt si një ëndërr e bërë realitet. Ai ka qenë gjithnjë bujar dhe ka postuar shumë imazhe në Instagramin e tij.

Duke filluar që nga Europa, Amerika, Azia dhe deri në Afrikë, deri tani Blendi ka arritur të koleksionojë në memorien e tij pamje nga rreth 100 vende të planetit tokë që është një pasuri e jashtëzakonshme.

Sot mesa duket ka rikujtuar udhëtimet dhe ka postuar një foto në rrjetin e tij social Instagram ku ndodhet në Kamboxhia. Blendi gjithashtu sqaron se ka qenë atje në nentor të 2015.

Ajo që vihet re në këtë foto është se moderatori duket sikur ja bën “TA”, ja ku jam.

Përgatiti AlpeNews.al