DEKOR SUPER I VEÇANT/ Zaimina Vasjari publikon pamjet nga shtëpia luksoze (FOTO) – AlpeGossip
DEKOR SUPER I VEÇANT/ Zaimina Vasjari publikon pamjet nga shtëpia luksoze (FOTO)

DEKOR SUPER I VEÇANT/ Zaimina Vasjari publikon pamjet nga shtëpia luksoze (FOTO)

Zaimina Vasjari është një ndër femrat më skesi të showbizit shqiptar pasi u bë nënë e një vajze të pagëzuar me emrin Khloe  ,këngëtarja u shkëput nga ekrani shqiptar .

Këngëtarja  ka publikuar  në rrjetin e saj social Instagram  një fotografi në të cilën shihet një pjesë e shtëpisë dhe ne kemi mbetur pa fjalë nga dekori.

Zaimina është e diplomuar në fushën e arkitekturë dhe në daljet publike ka deklaruar që është kujdesur vet  që çdo gjë të realizohet në mënyrë perfekte.