Ilda i përvishet Muçit me akuza të forta për Nanon: Policin e minifundit dhe dekoltesë ta dërgojmë në Itali… - AlpeGossip
Ilda i përvishet Muçit me akuza të forta për Nanon: Policin e minifundit dhe dekoltesë ta dërgojmë në Itali…

Ilda i përvishet Muçit me akuza të forta për Nanon: Policin e minifundit dhe dekoltesë ta dërgojmë në Itali…

Gazetarja Ilda Bejleri, mesa duket akuzat e Mustafa Nanos, nuk ka vendosur t’i harrojë lehtë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një status në Instagram, shoqëruar me një video të një emisioni sportiv italian, ku ashtu si dhe në Shqipëri, ka femra të bukura dhe të veshura me minifunde dhe dekolte.

“Mendoj qe “policin” e minifundit dhe dekoltese ta dergojme dhe ne Itali:) se mbase aty gjen paqe..tani qe po qendroj ne dhomen time pyes veten: Imagjino te kishte gjoks vete ky polici? Cfare do ishte valle? dhe cfare do bente per 5 min “fame” ps. Emisionin ja mbani mend besoj! Ne cfare ore dhe ku transmetohet..:))”- shkruan Ilda, bashkëngjitur videos.

Ndjese, qe nuk kam reaguar me pare por kam qene e impenjuar ne nje projekt shume domethenes per shqiptaret! “Rikthimi i Dallendysheve”, qe kishte per qellim rikthimin e talenteve qe na bejne krenare jashte Shqiperise dhe nuk doja te njollosja kte super event, me “llumin” e opinionisteve qe na rrethojne. Ndoshta kjo eshte nje nga arsyet qe “dallendyshet” kane vendosur te shtegtojne larg.. sepse vlerat ne kete vend nuk perfillen dhe te eturit per vemendje bejne gjithcka per te dale ne siperfaqe, madje duke shkelur dhe mbi identitetin e kujtdo, per me teper duke dale dhe kunder nje ish-studenteje qe eshte diplomuar per gazetari! Mendoj qe “policin” e minifundit dhe dekoltese ta dergojme dhe ne Itali:) se mbase aty gjen paqe..tani qe po qendroj ne dhomen time pyes veten: Imagjino te kishte gjoks vete ky polici? Cfare do ishte valle🤨 dhe cfare do bente per 5 min “fame” ps. Emisionin ja mbani mend besoj! Ne cfare ore dhe ku transmetohet..:))

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Kujtojmë që moderatori i emisionit “Provokacia” kritikoi mënyrën e veshjes së bukuroshes së Supersport. Ai kërkoi t’i tërhiqte vëmendjen dhe në daljet e saj në televizion të ishte më serioze. Së fundmi në emisionin “Zonë e Lirë”, Nano e ofendoi rëndë moderatoren duke e quajtuar një qenie banale