KOMENTUESJA “I QAN HALLIN” E PROBLEMEVE/ Lori i kthehet: Ki kujdes për çfarë… (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTUESJA “I QAN HALLIN” E PROBLEMEVE/ Lori i kthehet: Ki kujdes për çfarë… (FOTO)

KOMENTUESJA “I QAN HALLIN” E PROBLEMEVE/ Lori i kthehet: Ki kujdes për çfarë… (FOTO)

Për udhëtimet e saj të shumta kemi folur thuajse çdo herë që e kemi parë të lëvizi nga Shqipëria.

Dhe duket se ditën e sotme bukuroshja Lori Hoxha ndodhet në Milano/Itali. Si gjithmonë blogerja më e njohur dhe e famshme në Shqipëri ka postuar në “Instagram” një foto e veshur sportive, me atlete të bardha. Detaji që edhe vet asaj i ka rënë në sy janë pikërisht çorapet e zeza.

“Po shpresoja që çorapet e mia të zeza të mos dukeshin”,- shkruan Lori në foton e saj.

Por ka qenë pikërisht një nga fanset e saj e cila ka komentuar: Unë shpresoj të kem të njëjtat probleme si të tuat.

Mesa duket Lorit nuk i ka pëlqyer ajo çfarë i është thënë: Ki kujdes për çfarë shpreson.