KIM KARDASHIN NUK NDALET/ Gati për tu bërë miliardere – AlpeGossip
KIM KARDASHIN NUK NDALET/ Gati për tu bërë miliardere

KIM KARDASHIN NUK NDALET/ Gati për tu bërë miliardere

Kim Kardashian West është e bindur që marka e saj e të brendshmeve SKIMS Solutionwear do të revolucionarizojë industrinë e saj, dhe regimi i klientëve ka treguar që është rrugës për t’u bërë një markë miliarda dollarëshe e Kim-it.

Lansimi i produkteve të mërkurën ishte më i suksesshëm se sa prodhimi fillestar – të gjitha produktet janë shitur brenda minutash ndërsa njerëzit vazhdojnë të jenë në listat e pritjes për porositë e radhës.

Sipas TMZ një pjesë e arsyes pse ka nevojë për pak kohë për të marrë më shumë produkte SKIMS është sepse Kim dhe kompania e saj prodhojnë pëlhurën e tyre që është ekskluzive për linjën.

Produktet kozmetike dhe parfumet e Kim kanë qenë mjaft të suksesshme, mirëpo asgjë krahasuar me linjën e të brendshmeve SKIMS. Suksesi aq i madh ka nxitur kërkesat edhe për prodhimin e një linje për meshkujt.

Nëse vazhdojnë këto trende SKIMS mund të arrijë miliardëshin.

TMZ gjithashtu bën të ditur se Kim Kardashian po planifikon edhe një linje të re për Krishtlindje, dhe nuk presin asgjë më pak se një shitje totale.