Vajzës e Niko Peleshit zë faqen e parë të revistës/ Shihni pasionin dhe talentin e veçantë të saj (FOTO) – AlpeGossip
Vajzës e Niko Peleshit zë faqen e parë të revistës/ Shihni pasionin dhe talentin e veçantë të saj (FOTO)

Vajzës e Niko Peleshit zë faqen e parë të revistës/ Shihni pasionin dhe talentin e veçantë të saj (FOTO)

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit është e komentuar gjithmonë në mediat rozë për imazhet e saj të veçanta që ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Veç imazheve të veçanta të Alesia Peleshit, në profilin e 15 vjeçares gjejmë edhe postime të tjera që kanë të bëjnë me fushën e artit, kjo tregon se Alesia është e pasionuar për botën e artit. Ajo poston shpesh piktura, apo skulptura nëpër ekspozita të ndryshme.

Ndërsa sa i përket fushës së modelingut, kujtojmë se Alesia ka treguar pasionin e saj që në moshën 14 vjeçare , kur edhe u bë pjesë e kopertinës së revistës italiane “Dimmi”.