Ç’PO NDODH/ Andrra e Sinanit vishet përsëri me fustan të bardh – AlpeGossip
Ç’PO NDODH/ Andrra e Sinanit vishet përsëri me fustan të bardh

Ç’PO NDODH/ Andrra e Sinanit vishet përsëri me fustan të bardh

Andrra Destani vite më parë i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Nga martesa e tyre ata kanë një djalë të quajtur, Ansi e që është bashkim i vet emrave të çiftit,

Së fundi, Andrra është parë përsëri e veshur me vello të bardh por këtë herë për dyqanin e saj “Andërr Couture”.

Fustani i fryrë dhe shumë fin, e bënte Andrren të dukej shumë në formë dhe sigurisht e bukur.