Pas Rita Orës edhe kjo këngëtare shqiptare hap linjën e saj të veshjeve (FOTO) – AlpeGossip
Pas Rita Orës edhe kjo këngëtare shqiptare hap linjën e saj të veshjeve (FOTO)

Pas Rita Orës edhe kjo këngëtare shqiptare hap linjën e saj të veshjeve (FOTO)

Një linjë veshjesh është një nga iniciativat më të shpeshta të ndërmarra nga personazhet publikë.

E fundit ishte Rita Ora e cila hapi linjën e veshjeve ‘Roara Republic’. Dhe në gjurmët e saj po ecën edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Morena Taraku. Kjo e fundit, e bëri të ditur lajmin me anë të disa postimeve të bëra në rrjetet e saj sociale duke na njohur me markën më te re: King MT’. Pasi provoi Miss, modele, këngëtare, tashmë Morena po sfidon veten edhe biznesmene. Çfarë duhet të presim tjetër prej saj?