S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’ (FOTO) – AlpeGossip
S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’ (FOTO)

S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’ (FOTO)

Ajo njihet si një prej moderatoreve më sexy të sportit dhe nuk rresht së joshuri ndjekësit dhe teleshikuesit e emisionit “Zona Gol” me linjat e saj bombastike.

Por së fundmi, Ilda Bejleri ka lënë pa fjalë publikun e emisionit “Xing me Ermalin” me pamjen e saj super sexy.

Bejleri është futur në skenën e emisionit e veshur me një kostum të zi të shndrritshëm, që i ekspozonte format e shumëpërfolura trupore.

Kjo dalje e re e Ildës vjen vetëm pak kohë pas përplasjes virtuale me gazetarin Mustafa Nano, i cili e kritikoi moderatoren për veshjet sipas tij “vulgare”, që ajo vesh në emisionin e saj sportiv.