ZGJEDHJET NË SHBA/ Bleona qëndron në hotelin e Trumpit në Washington – AlpeGossip
ZGJEDHJET NË SHBA/ Bleona qëndron në hotelin e Trumpit në Washington

ZGJEDHJET NË SHBA/ Bleona qëndron në hotelin e Trumpit në Washington

Sot më 3 nëntor janë zgjedhjet në Amerikë mes dy kandidat, Donald Trump dhe Joe Biden.
Shumë fytyra publike dhe artistë kanë treguar mbështetjen e tyre publikisht për të preferuarin e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qeret ka treguar vazhdimisht se përkrah Trumpin për president të Amerikës.

Sot kur është dita vendimtare për zgjedhjet atje, Bleona po qëndron më afër gjithë kësaj, ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram duke treguar se ndodhet në hotelin Trump në Washington.
Ndërkohë, së fundi Bleona është takuar me ndërmjetësuesin special për Kosovën dhe Serbinë nga Administrata Trump, Richard Grenell.