”SA T’KUSHTOJ I GJITH SILIKONI?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SA T’KUSHTOJ I GJITH SILIKONI?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SA T’KUSHTOJ I GJITH SILIKONI?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet duke kërcyer në New York. Pjesa më e madhe e fansave e komplimentojnë dhe e pyesin nëse është gati për një projekt të ri, ndërsa një ndjekëse ka diçka për ti thënë për sa i përket veshjes së saj.

Adelina Tahiri ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet duke darkuar në restorant . Teksa pjesa më e madhe e ndjekësve kanë diçka të mirë për ti thënë, një komentues e shqetëson diçka nga Adelina dhe nuk ngurron ta pyesi…

Aulona Musta ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet në plazh dhe e ka shoqëruar me një mesazh sensiblizues. Shumë prej fansave të saj janë përqëndruar tek ajo çka Aulona ka dashur të thotë dhe e kanë falenderuar, ndërsa një ndjekës ka diçka tjetër për ti thënë. /AlpeGossip.al