“BABI I EMIT…”/ Jonida Vokshi zgjedh ta urojë Besnikun me FOTON e veçantë të vajzës – AlpeGossip
“BABI I EMIT…”/ Jonida Vokshi zgjedh ta urojë Besnikun me FOTON e veçantë të vajzës

“BABI I EMIT…”/ Jonida Vokshi zgjedh ta urojë Besnikun me FOTON e veçantë të vajzës

Besnik Krapi feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga bashkëshortja, Jonida Vokshi. Kjo e fundit ka postuar në Instgaram një nga fotot më të ëmbla të besnikut me vogëlushen e tyre, Emi, dhe i ka kushtuar disa fjalë.

“Gëzuar babi i Emit! Ju dua më së shumti në botë”, ka shkruar Jonida.

Por përveç urimit të saj, vëmendjen e mori edhe komenti i Bensikut, që si gjithmonë ishte mjaft të goditur.

“Qy qy sa i bona more? Ju dua fort. Ama fort”, ka shkruar ai në postimin e Jonidës.

Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë me vogëlushen e tyre, që erdhi në jetë në qershor të këtij viti. Ndërkohë në shtator të vitit të shkuar dyshja e njohur kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.