PALLTOT E DIMRIT/ Këto janë modelet më “trendi” pas të cilave do të “fiksoheni” keq (FOTO) – AlpeGossip
PALLTOT E DIMRIT/ Këto janë modelet më “trendi” pas të cilave do të “fiksoheni” keq (FOTO)

PALLTOT E DIMRIT/ Këto janë modelet më “trendi” pas të cilave do të “fiksoheni” keq (FOTO)

Një pallto e mirë është një nga “pikat e forta” që çdo vajzë duhet të ketë në garderoben e dimrit.

Mjafton të keni gjetur të duhurën dhe më pas jeta jua do të thjeshtësohet disi. Por vajzat nuk mjaftohen gjithnjë me pakl, pasi përveç komoditetit kanë nevojë edhe për tu dukur trendi.

AlpeNews.al ju njeh me disa modele palltosh komode e “trendi” për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.

/ AlpeNews.al