“MË KËRKOI TË BËHEM GRUAJA E TIJ”/ Aktorja juaj e preferuar merr propozimin për martesë (FOTO) – AlpeGossip
“MË KËRKOI TË BËHEM GRUAJA E TIJ”/ Aktorja juaj e preferuar merr propozimin për martesë (FOTO)

“MË KËRKOI TË BËHEM GRUAJA E TIJ”/ Aktorja juaj e preferuar merr propozimin për martesë (FOTO)

Aktorja, filmat e të cilës i mbajmë mend edhe sot e kësaj dite, Hilary Duff ka marrë sot propozimin për martesë nga partneri i saj, këngëtari Matthew Koma. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Hilary me anë të rrjeteve sociale.

Aktorja tregon unazën me të cilën Matthew i propozoi dhe shkruan: “Ai më kërkoi të bëhem gruaja e tij”.

Hilary dhe Matthew janë bashkë që prej vitit 2017. Ata kanë një vajzë e cila erdhi në jetë vitin e kaluar.

Aktorja ka edhe një djalë nga martesa e saj e mëparshme.