U AKUZUA PËR MASHTRIM/ Loredana reagon për herë të parë: Do tregoj të vërtetën! – AlpeGossip
U AKUZUA PËR MASHTRIM/ Loredana reagon për herë të parë: Do tregoj të vërtetën!

U AKUZUA PËR MASHTRIM/ Loredana reagon për herë të parë: Do tregoj të vërtetën!

Loredana pëmes një postimi në Instagram ka bërë thirrje për konferencë për media për të sqaruar të vërteten lidhur me rastin në Zvicërr.

Pas gjithë kësaj rrëmuje, ajo gjatë të enjtës mbrëma u kthye në Kosovë bashkë me bashkëshortin e saj Mozzik.

Ajo menjëherë ka bërë një postim duke u bërë thirrje të gjitha mediave që ta sqaroj të vërtetën e këtij mashtrimi.

Ajo do të mbaj një konferencë në ora 12:00 në Hotel Emerald e që prezent do të jenë edhe dy avokatët e saj, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku.