Almeda Abazi qenka tifoze e zjarrtë, zbulon skuadrën e saj të zemrës (FOTO) – AlpeGossip
Almeda Abazi qenka tifoze e zjarrtë, zbulon skuadrën e saj të zemrës (FOTO)

Almeda Abazi qenka tifoze e zjarrtë, zbulon skuadrën e saj të zemrës (FOTO)

Nuk ka folur asnjëherë për këtë pjesë, por përmes një fotografie që sonte e hodhi në rrjetet sociale, Almeda Abazi ka treguar për preferencat e saj në sport.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet po shikonte ndeshje futbollistike mes Milan dhe Inter.

E Almeda tifo bën më shumë për AC.Milan!