ME MUSKUJ DHE ATRAKTIVE/ Dorina Mema një “MAMI SEKSI” shfaqet…(FOTO) – AlpeGossip
ME MUSKUJ DHE ATRAKTIVE/ Dorina Mema një “MAMI SEKSI” shfaqet…(FOTO)

ME MUSKUJ DHE ATRAKTIVE/ Dorina Mema një “MAMI SEKSI” shfaqet…(FOTO)

Dorina Mema është modelja e njohur shqiptare e fitnesit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale prej nga publikon shumë foto.

Nga aty ajo sot ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë të zezë përplot me lule.

Nga Dorina jemi mësuar të shohim fotografi shumë provokuese nga palestra, por duket se tashmë Dorina do të na paraqitet edhe elegante.