”FALEMINDERIT TË GJITHËVE…”/ Modelja bukuroshe shqiptare feston ditëlindjen me VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”FALEMINDERIT TË GJITHËVE…”/ Modelja bukuroshe shqiptare feston ditëlindjen me VIP-at (FOTO)

”FALEMINDERIT TË GJITHËVE…”/ Modelja bukuroshe shqiptare feston ditëlindjen me VIP-at (FOTO)

Ish-balerina e Telebingos dhe modelja bukuroshe Megi Ndokaj ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Megi mbushi 26 vjeç e në këtë ditë të shënuar miqtë i kishin organizuar një festë surprizë.

Megi dukej si perëndeshë me një fustan rozë dhe kurorë lulesh në kokë.

Të ftuar ishin Adrola Dushi, modeli amerikan Pavllo e disa miq të tjerë të bukuroshes bjonde.

“Faleminderit të gjithë njerëzve të mi të dashur për këtë surprizë të mrekullueshme”, shkruan Megi.

Megi tanimë prej vitesh është larguar nga ekrani dhe jeton në Amerikë.