“QESH MIRË KUSH QESH I FUNDIT”/ Zbulohen detajet nga emisioni i Xhemit dhe Salsanos, data dhe ora – AlpeGossip
“QESH MIRË KUSH QESH I FUNDIT”/ Zbulohen detajet nga emisioni i Xhemit dhe Salsanos, data dhe ora

“QESH MIRË KUSH QESH I FUNDIT”/ Zbulohen detajet nga emisioni i Xhemit dhe Salsanos, data dhe ora

Xhemi do të rikthehet në ekran me një emision të ri ku do prezantojë krah Salsanos. Emisioni mban titullin “Qesh mire kush qesh i fundit”.

Salsano më herët ka thënë se programi është diçka komplet ndryshe nga çfarë kemi parë më përpara. Ermal Mamaqi sot ka sjellë disa pamje nga ky emision ku shihet Xhemi, Salsano e disa aktorë duke u përgatitur.

Emisioni do të nisë në 8 mars ora 21:00.