Jetë luksoze/ Gruaja e këngëtarit shqiptar harxhon ‘një mal me para’ për një çantë – AlpeGossip
Jetë luksoze/ Gruaja e këngëtarit shqiptar harxhon ‘një mal me para’ për një çantë

Jetë luksoze/ Gruaja e këngëtarit shqiptar harxhon ‘një mal me para’ për një çantë

Ajo është bashkëshortja e një prej këngëtarëve më të suksesshëm shqiptar dhe ndër më të dashur për publikun. “Vip”, “Hije”, “Pa mu”, janë disa nga këngët më të fundit të Ermal Fejzullahut, këngëtarit i cili ka arritur t’i sigurojë vetes dhe familjes një jetë luksoze nga suksesi që ka në karrierë.

Jetën e tyre luksoze e shfaq shpeshherë bashkëshotja e Ermalit, Ariana e cila edhe pse jo pjesë e ekranit, është shumë e famshme në Kosovë për stilin e saj.

Një faqe në Instagram sot ka zbuluar edhe çmimin që mban një nga çantat të cilën Ariana e përdor më shpesh dhe që shkon në 2600 euro, një çantë e kuqe Louis vuitton.