Ja hoqi trurin meshkujve me foton me tanga, Oriola Marashi e fshin direkt, çfarë ndodhi? – AlpeGossip
Ja hoqi trurin meshkujve me foton me tanga, Oriola Marashi e fshin direkt, çfarë ndodhi?

Ja hoqi trurin meshkujve me foton me tanga, Oriola Marashi e fshin direkt, çfarë ndodhi?

Me pozat e saj provokuese Oriola Marashi është kthyer në modelen për të cilën flasin të gjithë dhe që komentohet shumë në media e rrjete sociale aty ku është shumë aktive çdo ditë me foto e video.

 

Foto e radhës ishte sërish provokuese, e shtrirë në dysheme, e veshur me tanga dhe një pulovër rozë ndërsa edhe përshkrimi që kishte lënë në foto ngjalli direkt reagimin e fansave. “Kur ai të thotë Shpirt do dal me çunat sot”, shkruante Oriola.

Mirëpo nuk ka kaluar shumë dhe modelja e ka fshirë foton nga Instagrami ndërsa arsyeja nuk dihet ende pse e ka bërë një gjë të tillë.

Kujtojmë që Oriola edhe pak kohë më parë bëri të njëjtën gjë duke fshirë dhjetra foto e duke lënë vetëm pak të tilla në profilin e saj në Instagram.