DUKET SI PRINCESHË/ Këngëtarja shqiptare bën fejesën madhështore (VIDEO) – AlpeGossip
DUKET SI PRINCESHË/ Këngëtarja shqiptare bën fejesën madhështore (VIDEO)

DUKET SI PRINCESHË/ Këngëtarja shqiptare bën fejesën madhështore (VIDEO)

Ditën e sotme këngëtarja e njohur e hitit “Me shpirt të du”, “Derën mos ma mbyll” etj, Lule Mustafa i ka dhënë fund beqarisë dhe është fejuar në një ceremoni madhështore në Kosovë. Ajo dhe partneri i saj Alban kanë mbledhur gjithë familjarët dhe miqtë në fejesën e tyre e cila po komentohet gjatë nga mediat.

 

Siç shihet në pamjet e siguruara nga “Lajmi.net”, Lule ka zgjedhur të vishet një fustan kafë me gurë në pjesën e sipërme dhe i fryrë në pjesën e poshtme. Në fejesën e këngëtares kanë marrë pjesë dhe një sërë personazhesh të njohur.

Gresa Behluli, Shyhrete, Dani, Shkurte Gashi e shumë të tjerë kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video nga fejesa e koleges së tyre.