“VISHU SE LE NAM”/ Kozeta Kurti kapet edhe me Aulona Mustën:Bëhu e përgjegjshme… (FOTO) – AlpeGossip
“VISHU SE LE NAM”/ Kozeta Kurti kapet edhe me Aulona Mustën:Bëhu e përgjegjshme… (FOTO)

“VISHU SE LE NAM”/ Kozeta Kurti kapet edhe me Aulona Mustën:Bëhu e përgjegjshme… (FOTO)

Kozeta Kurti ka lënë një koment në një video të publikuar nga Aulona Musta. Gazetarja i drejtohet moderatores teksa i thotë që të vishet dhe të bëhet e përgjegjshme.

Gazetarja Kozeta Kurti është përfolur për konfliktin që pati me këngëtaren Ronela Hajati. Kjo e fundit u shpreh për Kurtin që nuk e njihte dhe nuk e kishte idenë se kush ishte. Mirëpo ditën e sotme na ra në sy një koment pikant i gazetares në një nga postimet e publikuara nga moderatorja e famshme.

Në një video Aulona Musta shfaqet me bikini dhe me një rrjetë të hedhur sipër. “S’po mbaron kjo vera se mbetëm me rroba banjo,”- shkruan Musta krahas postimit të saj.