“SUPER PJESHKAT”/ Justin Bieber kthehet në femër dhe konkurron Beyonce-n (FOTO) – AlpeGossip
“SUPER PJESHKAT”/ Justin Bieber kthehet në femër dhe konkurron Beyonce-n (FOTO)

“SUPER PJESHKAT”/ Justin Bieber kthehet në femër dhe konkurron Beyonce-n (FOTO)

Ai argëton fansat kudo në botë. Por Justin Bieber arriti që të fitonte vëmendjen e rreth 100 milionë fansave në “Instagram”, mbrëmjen e së mërkurë, para se të shkonte në kishë.

24-vjeçari provoi aftësitë e tij në “Photoshop”, duke zëvendësuar fytyrën e tij me atë të Beyonce dhe shkroi në foto:

“Duhet të takoni motrën time Rachel Bieber”.

Vetëm dy orë pasi postoi foton, fansat dhe ndjekësit i bënë më shumë se 1 milion pëlqime dhe bënë me mijëra komente.

Beyonce u shfaq me fustanin “Tom Ford” në dhjetor të vitit 2013, në një festë.

Burimi: Daily Mail