DUHET T’I KENI NË GARDEROBËN TUAJ/ Njihuni me çantat trendy që preferohen nga të gjitha bloggeret (FOTO) – AlpeGossip
DUHET T’I KENI NË GARDEROBËN TUAJ/ Njihuni me çantat trendy që preferohen nga të gjitha bloggeret (FOTO)

DUHET T’I KENI NË GARDEROBËN TUAJ/ Njihuni me çantat trendy që preferohen nga të gjitha bloggeret (FOTO)

Nëse je një vajzë zemra e së cilës rreh për modën atëherë gjithnjë duhet të ndjekësh tendencat e fundit për çdo veshje apo aksesor.

Çanta është një prej tyre e cila i jep shumë “prezencë” lookut tuaj.

Si e tillë është e nevojshme të konsideroni tendencat e fundit dhe pse jo ti hidhni edhe një sy rrjeteve sociale të blogereve të njohura botërore.

Sot AlpeNews.al do tju njohi me çantat që janë të pranishme në të gjtiha fotot e bloggereve në Instagram të cilat duhet ti keni edhe ju gjithashtu në garderobën tuaj për tu dukur sa më trendi: