“GJITHË KJO VAJZË ME ROMEON”/ Aleksia Peleshi i kthehet keq ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHË KJO VAJZË ME ROMEON”/ Aleksia Peleshi i kthehet keq ndjekësit (FOTO)

“GJITHË KJO VAJZË ME ROMEON”/ Aleksia Peleshi i kthehet keq ndjekësit (FOTO)

Aleksia Peleshi prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Romeo Veshaj.

Romeo ka qenë disi privat rreth kësaj lidhjeje, por Aleksia nuk ka ngurruar të flasë kur është ftuar në disa intervista.

Ajo e ka pranuar me plot gojë së është e dashuruar me Romeon.

E kjo duket dhe nga fakti që nuk toleron askënd ta shajë të dashurin e saj, siç ka ndodhur në një rast të fundit.

Dikush i ka komentuar: kuku për ty që je kaq yll dhe trashgimtare e një familje të ngritur e s’ki tru mban burrë Romeo veshin që plakat ma shpifarake ka kap gjynah femën kaq e mirë pa mend në kry.

Aleksia i ka kthyer përgjigje pa hezitim: Mos ta ka kapur dhe ty plakën? Se çne gjithë ky mllef…

 

No description available.

Para disa javësh Aleksia është shprehur se nuk do toleroj as sharjet për Donaldin dhe se ishte hera e fundit që fliste rreth temës.

Në një bisedë virtuale në Instastory dikush kritikonte aktorin duke e cilësuar si ‘tradhëtar’, referuar marrëdhënies së tij me Borën dhe Beatrix. Megjithatë, Aleksia ishte e shpejtë për të kthyer një përgjigje lidhur me këtë koment.

 Ke një foto me nusen në profil dhe më ke dërguar 10 mesazhe ku thua: ‘shpirt, zemër, ylli’ dhe gjykon Donaldin që ishte beqar. Është kulmi të kryqëzohet nga njerëz si puna jote që mashtrojnë, tradhtojnë, mbajnë të dashuruar dhe prishin familje, është hipokrizia më e madhe.Hera e fundit që flas për këtë temë, na lodhët.