NUK NA SHPËTOI/ Noizy kapet “mat” me këtë të përbashkët me Encën në foton më të fundit – AlpeGossip
NUK NA SHPËTOI/ Noizy kapet “mat” me këtë të përbashkët me Encën në foton më të fundit

NUK NA SHPËTOI/ Noizy kapet “mat” me këtë të përbashkët me Encën në foton më të fundit

Të dy ata janë mjaft të suksesshëm në muzikën shqiptare, e ndonëse dikur sollën disa prej bashkëpunimeve që na kanë bërë të kërcejmë pafund, sot ata konsiderohen ‘armiq’.

Megjithatë në fotot më të fundit të dy artistëve, nuk na ka shpëtuar kjo e përbashkët.

Të dy si Noizy dhe Enca duket se janë duke pushuar pak nga jeta e tyre mjaft aktive mes koncerteve dhe studiove të regjistrimit.

Të dy po pushojnë në natyrë dhe duket se po shijojnë momentet e tyre të meditimit.