VAJZA E DEPUTETES SHQIPTARE BËHET NUSE/ Modelja do t’iu mahnisë me pamjen (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E DEPUTETES SHQIPTARE BËHET NUSE/ Modelja do t’iu mahnisë me pamjen (FOTO)

VAJZA E DEPUTETES SHQIPTARE BËHET NUSE/ Modelja do t’iu mahnisë me pamjen (FOTO)

Vajza e deputetes Albina Deda, Ada është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura e ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale.
Adën e pamë këtë vit si prezantuese në Miss Universe Albania ndërkohë që modelja bukuroshe shpeshherë tërheq vëmendjen edhe me postimet e saj në Instagram.

Në foton e fundit të postuar në Instastory, Ada shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë dhe me vello.

Modelja shfaqet si gjithmonë mahnitëse teksa pozon para aparatit për një set fotografik.