Pasi u nda nga “BOSI” Françeska nxjerr të pasmet gjigande, shpërthejnë komentuesit (FOTO) – AlpeGossip
Pasi u nda nga “BOSI” Françeska nxjerr të pasmet gjigande, shpërthejnë komentuesit (FOTO)

Pasi u nda nga “BOSI” Françeska nxjerr të pasmet gjigande, shpërthejnë komentuesit (FOTO)

Pasi i dha fund lidhjes me milionerin nga Tirana , Françeska Jaçe nuk ka humbur kohë dhe ka vrapuar për të kaluar disa ditë relaksi në vendet më të shtrenjta.
Gjithandej në rrjetet sociale ajo ka ndarë foto mjaft të nxehta.

E fundit ka qënë nga Republika Domenikane. Françeska ka nxjerre në pah të pasmet e saj bombastike dhe krah foto ka shkruar ‘Thjesht.’ Pas kësaj foto ka pasur reagime të personave që e kritikojnë për ekspozimet e eksagjeruara.

Thjesht … 🧐

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on