TASHMË NË KËMBËT E ÇDO VAJZE VIP/ Ja sa kushtojnë kambalet që po bëjnë “namin” (FOTOT) – AlpeGossip
TASHMË NË KËMBËT E ÇDO VAJZE VIP/ Ja sa kushtojnë kambalet që po bëjnë “namin” (FOTOT)

TASHMË NË KËMBËT E ÇDO VAJZE VIP/ Ja sa kushtojnë kambalet që po bëjnë “namin” (FOTOT)

Jemi në dimër dhe gardëroba jonë u ndryshua plotësisht madje dhe atletet apo sandalet i zëvëndësuam me çizma dhe kambalet të cilat janë shumë të përshtatshme për këtë stinë.

Shumë prej vajzave të showbizzit shqiptar po mundohen që së fundmi të ndjekin trendet e momentit dhe ndonjëherë bëjnë dhe “xing” me veshjet e tyre, njësoj si në këtë rast të sjellë nga alpegossip.al.

Trendit të këpucëve i janë shtuar kambalet pak të larta dhe me një “xhep si kuletë” anash tyre, këto lloj i kami parë tek shumë vajza VIP-e të cilat nuk e kanë pasur aspak problem dhe pse i kanë njësoj me njëra-tjetrën.

Këto janë kambalet e markës “Prada” të cilat kushtojnë jo pak por 1,470 $.

No description available.

Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave të showbizzit shqiptar të cilat kanë veshur kambalet e “Pradës” të cilat dhe ju do dëshironi që t’i keni.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.