Merr vesh që kishte biznes në Amsterdam, kërkesa e bukuroshes “bën helm e vrer” shqiptarin – AlpeGossip
Merr vesh që kishte biznes në Amsterdam, kërkesa e bukuroshes “bën helm e vrer” shqiptarin

Merr vesh që kishte biznes në Amsterdam, kërkesa e bukuroshes “bën helm e vrer” shqiptarin

Rrjetet sociale janë bërë mënyra më e mirë për t’u njohur apo për të flirtuar më dikë.
Nuk janë të pakta çiftet që janë njohur në Facebook dhe kanë përfunduar duke e ndarë jetën së bashku.

Por gjërat nuk shkojnë gjithnjë sipas parashikimeve, të paktën jo për një të ri shqiptar që jeton në Amsterdam.

Ai ka njohur një bukuroshë shqiptare në Facebook, por pas disa bisedash ka mbetur pa fjalë nga kërkesa e saj.

Pasi bukuroshja mori vesh se ai jetonte në Amsterdam dhe se kishte biznes,nuk ka nguruar ti kërkojë para.

Por e reja nga Kosova “ka mbetur me gisht në gojë”, pasi djali i ka thënë se ajo nuk erdhi për ta takuar, kështu që “nuk i meritonte lekët”.

Në një denoncim për “JOQ.al”, ai është shprehur se ka mbetur i zhgënjyer nga vajzat shqiptare.

I riu shkruan se:

“Të lutem publikoje pak se me ka lënë pa fjalë fare. Unë se kam takuar asnjëherë thjesht kam folur me të në Facebook.
Por sapo i thash që rri në Amsterdam dhe kam biznes, ajo direkt më ka kërkuar lekë. Të lutem publikoje, kjo vajza është nga Kosova.”