Jo vetëm Besin, Ija tregon mbesën e saj të preferuar dhe nuk do ta besoni kush është (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm Besin, Ija tregon mbesën e saj të preferuar dhe nuk do ta besoni kush është (FOTO)

Jo vetëm Besin, Ija tregon mbesën e saj të preferuar dhe nuk do ta besoni kush është (FOTO)

Ana Kallaku është motra e vogël dhe e talentuar e Besit.

Ajo aktualisht punon si folëse lajmesh, dhe është nënë e një vajze bukuroshe.

Ndërkohë të gjithë e dinë që Ija e Besit ka hapur një Instagram.

Prej kohësh ajo e ka treguar se si Besin, nuk do asnjë nip dhe mbesë tjetër, por mesa duket edhe Ana qenka e preferuara e saj.

Sot ajo ka postuar një fotografi në Instagram me Anën, ku kjo e fundit duket rrëzëllitëse si gjithmonë.