“DO TA PAGUAJ DHE…”/ Pamje nga ditëlindja e Rita Latit dhe urimi i veçantë i Rozës (FOTO) – AlpeGossip
“DO TA PAGUAJ DHE…”/ Pamje nga ditëlindja e Rita Latit dhe urimi i veçantë i Rozës (FOTO)

“DO TA PAGUAJ DHE…”/ Pamje nga ditëlindja e Rita Latit dhe urimi i veçantë i Rozës (FOTO)

Pak ditë më parë aktorja e madhe e humorit Rita Lati ka festuar ditëlindjen. Mirëpo vetëm sot, vajza e saj, Roza ka ndarë në rrjete sociale pamjet nga festa e madhe mes miqve.

Po ashtu, ajo i ka bërë të ëmës urimin më të ëmbël. Moderatorja i premton Ritës që do bëjë gjithçka vetëm për ta parë të buzëqeshur, dhe nëse nga e qeshura do i shkaktohen rrudha, atëherë do ia paguajë dhe botoxin.

“Disa momente nga festa e ditelindjes se mamit… Kenaqesia me e madhe per mua, eshte te shoh syte e saj te qeshin…. syte e saj kane qeshur gjithmone sepse ai ka qene profesioni i saj…. por… thelle thelle…. kur syte e saj drejtohen te une….. aty eshte nisja e zanafilles pse jetoj une… kush jam une… dhe bota ndalon. Mos u plaksh kurre o Rita Lati (sic s’po plakesh) dhe te premtoj…. qe syte e qeshur do i kesh gjithmone. Do bej gjithshka per ata syte e tu… edhe nese nga e qeshura e madhe mund te behen rrudha… s’ka gje mamo ta paguaj edhe botoxin no problem. Te dua. Me respekt, Fumiu”, ka shkruar Roza.

View this post on Instagram

Disa momente nga festa e ditelindjes se mamit… Kenaqesia me e madhe per mua, eshte te shoh syte e saj te qeshin…. syte e saj kane qeshur gjithmone sepse ai ka qene profesioni i saj…. por… thelle thelle…. kur syte e saj drejtohen te une….. aty eshte nisja e zanafilles pse jetoj une… kush jam une… dhe bota ndalon. Mos u plaksh kurre o @rita_lati_ (sic s'po plakesh) dhe te premtoj…. qe syte e qeshur do i kesh gjithmone. Do bej gjithshka per ata syte e tu… edhe nese nga e qeshura e madhe mund te behen rrudha… s'ka gje mamo ta paguaj edhe botoxin no problem. Te dua. Me respekt, Fumiu. Faleminderit shume @jurgenresort per super mikpritjen dhe ushqimin fantastik! Faleminderit @vipeventalbania per dekorin e festes! ✨✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on