ME PUSHIME NË TURQI/ Ami publikon video-n e ëmbël ku shfaqet me Sian (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI/ Ami publikon video-n e ëmbël ku shfaqet me Sian (FOTO)

ME PUSHIME NË TURQI/ Ami publikon video-n e ëmbël ku shfaqet me Sian (FOTO)

Çifti më simpatik i showbizit ndohen me pushime në Turqi bashkë me dy fëmijët. Të dy nuk kanë nguruar të publikojnë foto dhe video nga vendi i mahnitshëm ku po pushojnë.

Së fundmi Ami ka publikuar një video mjaftë të ëmbël në Instastory ku shihet bashkë me vajzën. Ajo shfaqet e buzëqeshur duke ledhatuar Sian e cila shihet si gjithmonë me bishtaleca.

Me siguri kjo është video me e ëmbël që do shihni sot në “Instagram”.

 

AlpeNews.al