PUBLIKON PRAPASKENAT NGA KËNGA E RE/ Luana Vjollca tregon sakrificat dhe vuajtjet e klipit (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON PRAPASKENAT NGA KËNGA E RE/ Luana  Vjollca tregon sakrificat dhe vuajtjet e klipit (FOTO)

PUBLIKON PRAPASKENAT NGA KËNGA E RE/ Luana Vjollca tregon sakrificat dhe vuajtjet e klipit (FOTO)

Ditën e  djeshme Luana Vjollca publikoi këngën më të re “Moj bjondinë me sytë e zi”, e cila është një ripunim i këngës së vjetër shqiptare. Këtë herë ajo zgjodhi grupin kosovar  “TNT” për të bashkëpounuiar dhe deri tani kënga ka rezultuar me sukses.

Para disa minutash moderatorja  ka publikuar  në “Instastory” disa video nga parapaskenat ku shfaqet me nerva dhe tepër komike.

“Kur kupton se duhet të heqësh takat se xhirimi është në mal” : shkruan Luana sipër videos ku shihet asistentja që mundohet ti heq këpucët.

Në video0n tjetër Luana  shfaqet me nerva gjatë kohës që të tjerët i rregullojnë flokët, ndërsa ajo mban në duar dy celular.

AlpeNews.al