Filluan pushimet për Adelina Tahirin! Ja se ku po i kalon momentet e relaksit këngëtarja me partnerin milioner (FOTO) – AlpeGossip
Filluan pushimet për Adelina Tahirin! Ja se ku po i kalon momentet e relaksit këngëtarja me partnerin milioner (FOTO)

Filluan pushimet për Adelina Tahirin! Ja se ku po i kalon momentet e relaksit këngëtarja me partnerin milioner (FOTO)

Është drejt fundit të pritjes së ëmbël dhe mesa duket ka ardhur momenti që Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj multimilioneri Serjozha Markov, të nisin momentet e relaksit në ambiente për tu patur zili.

Këtë fakt e ka treguar vetë këngëtarja me anë të disa fotove të postuara në Instastory ndërsa nuk e ka zbuluar destinacionin që sipas atyre që shihet në foto duket të jetë pranë detit.

Edhe pse me goxha diferencë moshe, duket se Adelina Tahiri po ia kalon më së miri përkrah Serjozhës dhe ska faj!

Me gjithë këto të mira nuk ka si të ndodh ndryshe…