PAS LAJMEVE SE ËSHTË NDARË NGA PRINCI LEKA/ Elia Zaharia bën daljen e parë – AlpeGossip
PAS LAJMEVE SE ËSHTË NDARË NGA PRINCI LEKA/ Elia Zaharia bën daljen e parë

PAS LAJMEVE SE ËSHTË NDARË NGA PRINCI LEKA/ Elia Zaharia bën daljen e parë

Prej kohësh në rrjet po qarkullojnë lajme se marrëdhënia e Elia Zaharia dhe Princ Lekës është në krizë, ndërsa po përflitet se dyshja janë në process divorci.

Megjithatë çifti nuk kanë reaguar akoma në lidhje me këto lajme, për të treguar se çfarë ka ndodhur mes tyre.

Së fundmi Elia ka bërë daljen e parë në rrjetet sociale. Ka qenë kolegu i saj aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja që ka publikuar një foto në Instagram me Elian dhe nënën e sa, aktoren Yllka Muja.

Lajmet për ndarjen e tyre filluan të qarkullojnë, pasi Elia publikoi disa foto nga ditëlindja e princesësh Geraldinë dhe askund nuk u pa princ Lekën, çka ngjalli dyshime se mund të jenë duke kaluar një krizë në çift, ose janë ndarë në heshtje. Më pas ishte princ Leka që publikoi fotot për Krishtlindje vetëm me vajzën.