Të famshmet shqiptare të fiksuara pas çantave me rrip zinxhiri! Ja si ti kombinoni (FOTO) – AlpeGossip
Të famshmet shqiptare të fiksuara pas çantave me rrip zinxhiri! Ja si ti kombinoni (FOTO)

Të famshmet shqiptare të fiksuara pas çantave me rrip zinxhiri! Ja si ti kombinoni (FOTO)

Çanta është një ndër aksesorët kryesor që plotëson veshjen e një femre. Investimi në një çantë nuk shkon asnjëherë dëm. Çanta është një aleat i padiskutueshëm në jetën e përditshme.

Gjithmonë e më shumë në tendencat e fundit po synohet drejt çantave të vogla dhe praktike. Dhe aq të vogla jo, se femrat gjithmonë kanë maninë që të fusin sa më shumë gjëra në të.

Të famshmet shqiptare kohët e fundit duket se janë të fiksuara pas çantave të vogla me rrip zinxhiri, të cilat mund të kombinohen me veshje të ndryshme dhe do të ndiheni komode në çdo ambient dhe kohë.

Alketa Vejsiu

Armina Mevlani

Erisa Kaçupi

Jonida Maliqi

Kejvina Kthella

Klea Huta

Krista Merkoçi

 

Ledina Çelo

Lori Hoxha

Suada Sherifi

Burimi: Iconstyle.al