Besi majë pemës rrezikon të bie, Xhensila filmon momentin epik (VIDEO) – AlpeGossip
Besi majë pemës rrezikon të bie, Xhensila filmon momentin epik (VIDEO)

Besi majë pemës rrezikon të bie, Xhensila filmon momentin epik (VIDEO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi, përpos ngarkesës së punëve e projekteve, kanë zgjedhur që ditën e sotme ta kalojnë në natyrë pranë njëri-tjetrit.

Në një video të postuar në Instagram, Besi shihet të ketë hipur majë pemës ndërsa Xhensila e filmon, në pritje që ai të bie.

“Po pres momentin që të biesh. Shih kur të bjeri”, dëgjohet të thotë Xhensila në video, por Besi jo vetëm që nuk bie, por kollaj fare ecën mbi trungun e pemës derisa vjen tek Xhensila.

Kur te bojn video me mendimin qe ti do biesh, por harrojn aftesite e tua si katunar.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

“Kur te bejne video me mendimin qe ti do biesh, por harrojne aftesite e tua si katunar”, shkruan Besi në përshkrimin e videos.