PAS AKUZAVE PËR FLORI MUMAJESIN/ Alby tregon portretin e të bijës (FOTO) – AlpeGossip
PAS AKUZAVE PËR FLORI MUMAJESIN/  Alby tregon portretin e të bijës (FOTO)

PAS AKUZAVE PËR FLORI MUMAJESIN/ Alby tregon portretin e të bijës (FOTO)

Në tetor të vitit të kaluar u përhap me shpejtësi një lajm sipas të cilit Flori Mumajesi do bëhej baba dhe nëna e fëmijës ishte shqiptarja e famshme Alby Rydes e cila atë kohë ishte në muajt e fundit të shtatzënisë.
Pak javë më vonë, pas lajmi kishte bërë bujë, Flori doli në publik dhe deklaroi se ky lajm ishte i pavërtet dhe ishte përhapur për shkak se ai e kishte ndjekur Albyn në Instagram.

“Unë e kisha follow ajo më kishte follow normalisht e mund të kishim folur se është shqiptare. Ajo lindi fëmijë për hesap të vetë, por doli që ishte i mi”, tha Flori.

Sot Alby, 3 muaj pasi u bë nënë ka postuar dy foto me vajzën ku i tregon portretin e ku shihet se vogëlushja ka tipare afro-amerikane.

“Dashuria ime, mbretëresha ime, shoqja ime e ngushtë”, shkruan Alby.