NOIZY THYEN HESHTJEN/ Zbulon çfarë ndodhi mes tij dhe Mozzik – AlpeGossip
NOIZY THYEN HESHTJEN/ Zbulon çfarë ndodhi mes tij dhe Mozzik

NOIZY THYEN HESHTJEN/ Zbulon çfarë ndodhi mes tij dhe Mozzik

Më në fund Noizy ka thyer heshtjen dhe ka folur se ç’ka ndodhur mes tij dhe Mozzik. I ftuar në emisionin “Ditë pas Dite”, reperi tha se e gjitha ka lidhje vetëm me çështje biznesi dhe moskorrektësi nga ana e Mozzik.

Noizy thyen heshtjen, zbulon çfarë ndodhi mes tij dhe Mozzik

“Heqja e këngës nuk ishte strategji marketingu. Nuk e di kush e ka bërë e ça ka bërë, por ndoshta ka të bëjë me marrëveshjet që nuk janë respektuar. Korrektësia, nga ana ime nuk ka patur asnjë lloj çalimi, kam qenë korrekt deri në fund dhe në momentin kur ti prish marrëveshjen, ndodhin këto pakënaqësitë. Loredana nuk ka të bëjë fare, është thjesht çështje biznesi ku pala tjetër nuk i ka qëndruar korrekte”, tha Noizy.

Noizy thyen heshtjen, zbulon çfarë ndodhi mes tij dhe Mozzik