Rastësia mbreti botës! Lori Hoxha gjeti një kuletë dhe ia ktheu të zonjës, por shihni çfarë i ka ndodhur asaj sot (FOTO) – AlpeGossip
Rastësia mbreti botës! Lori Hoxha gjeti një kuletë dhe ia ktheu të zonjës, por shihni çfarë i ka ndodhur asaj sot (FOTO)

Rastësia mbreti botës! Lori Hoxha gjeti një kuletë dhe ia ktheu të zonjës, por shihni çfarë i ka ndodhur asaj sot (FOTO)

Prej disa ditësh Lori Hoxha dhe familja e saj ndodhen në Londër për disa pushime para-verës. Ndërkohë që kemi parë këto ditë sa bukur është kombinuar blogerja në daljet e saj mu në zemër të Londrës, sot Lori ka ndarë me të gjithë një episod shumë interesant që i ka ndodhur.

“Unë gjeta një kuletë që mban karta në taksi dhe ia ktheva vajzës së cilës i kishte harruar aty. Sot unë harrova çantën në taksi dhe shoferi ma solli sërish çantën në hotel. Çmenduri se si Universi funksionon. Bëj mirë dhe mirë do të gjesh!” – ka përfunduar ajo.

Me këtë rast, Lori i ka dhënë një mesazh edhe ndjekësve të saj të shumtë të cilët sigurisht që e kanë duartrokitur gjestin e blogeres.