ME MBARIMIN E SEZONIT TELEVIZIV/ Bieta Sulo zbulon çdo ndodhi me “Ftesë në 5” (FOTO) – AlpeGossip
ME MBARIMIN E SEZONIT TELEVIZIV/ Bieta Sulo zbulon çdo ndodhi me “Ftesë në 5” (FOTO)

ME MBARIMIN E SEZONIT TELEVIZIV/ Bieta Sulo zbulon çdo ndodhi me “Ftesë në 5” (FOTO)

Me mbarimin e sezonit televiziv në media fillon të përflitet për largimet dhe zëvendësimet që ndodhin në ekranet shqiptare. Emisioni i dashur për publikun “Ftesë në 5” do të mbyll sot këtë sezon dhe të gjithë kanë pyetur se nëse do të rikthehet sërish në shtator dhe a do e prezantojë apo jo Bieta Sulo.

Së fundmi, moderatorja e njohur Bieta Sulo ka zbuluar në një prononcim për ‘Revistën Class’ se emisioni do të rikthehet sërish në shtator dhe se ajo do ta prezantojë atë për një sezon të dytë.

Siç dihet emisioni i pasdites në Top Channel çdo vit ndërron prezantuese, por siç duket Bieta është ambientuar mjaftueshëm dhe është kthyer në moderatoren e duhur për këtë format.